Colormunki Photo

ColorMunki on hea sõber fotograafile, kes soovib oma klientidele garanteerida parimat kvaliteeti väiksema vaevaga. ColorMunki teeb värvihalduse lihtsaks ja kiireks. Ühte stiilsesse kaasaskantavasse korpusesse on integreeritud kogu värvihalduses vajaminev. Võimalus kalibreerida monitore, projektoreid ja trükiseadmeid. ColorMunki on soodne võimalus kontrollida fotode värvitäpsust monitorist printerini. ColorMunki koosneb ühest innovatiivsest spektrofotomeetrist, mis teeb kogu töö ära. Puudub igasugune vajadus kasutada erinevaid seadmeid või programme. Komplekti kuulub kõik vajalik, kaasaarvatud kvaliteetne ColorMunkit kaitsev ümbris, mida saab kasutada monitori kalibreerimisel seadme stabiliseerimiseks. ColorMunki peamine erinevus samaladsete toodetega on kasutajasõbralikkus ja stiilsus.

Monitori kalibreerimine: Easy ja Advanced režiimid LCD ja sülearvuti monitori tarvis. Monitori kalibreerimiseks ei pea olema ekspert. Easy režiimi kasutades optimeerib ColorMunki monitori vastavalt kehtivatele standarditele. Samas on vajadusel võimalus määrata valgepunkti, kontrasti, heledust või mõõta ruumi valgustust. Colormunki võimaldab mitut monitori kalibreerida ja neid omavahel visuaalselt sünkroniseerida.

Printeri profileerimine: Printerite profileerimine pole kunagi samaaegselt nii lihtne ja täpne olnud. Uus RGB ja CMYK väljundprofiilide genereerimise tehnoloogia võimaldab kiiresti teha kõrgekvaliteedilisi icc profiile. Piisab 100 värvi sisse mõõtmisest, et korralik printeri profiil valmis saada. ColorMunki tarkvaral on isegi oskus printeri profiile vastavalt piltidele optimeerida. Kogu protsess võtab aega vaid loetud minutid.

Soodushind: 522.72 €
Tavahind: 522.72 €
Tootekood: CMUNPH
Laos: 0 tk
Hinnad on toodud käibemaksuga