CANON laserprinter i-SENSYS LBP7680Cx A4 color

545,26 

0 Laos

Tootekood: 5089B002 Kategooria:

Kirjeldus

CANON i-SENSYS LBP7680Cx A4 color USB 2.0 laser printer

Canon i-SENSYS LBP7680Cx

Funktsioonid

20 lk/min värviline ja mustvalge laserprintimine
Prindieraldusvõime 9600 x 600 dpi
768 MB standardmälu
Intuitiivne juhtpaneel
PCL5c/6 ja Adobe® PostScripti tugi
Gigabit Ethernet
Manustatud MEAP
IPSec ja LAN IEEE 802.1x vastavus
Otseprintimine USB-mäluseadmest

Maksimeerige kiirete töörühmade tootlikkust selle stiilse värvilise laserprinteriga, millel on sisseehitatud kahepoolne printimine. Piisavalt kompaktne, et istuda töölaual, pakub see kasutajatele mugavuse läheduses asuva printeri, mis prindib professionaalse kvaliteediga kiiresti ja vaikselt – 20 lehekülge minutis nii värvilises kui ka mustvalges. Canoni kiire esmaprintimise tehnoloogia tähendab ka seda, et dokumente ei pea kaua ootama.

Kõrgekvaliteediliseks väljundiks on i-SENSYS LBP7680Cx prindieraldusvõime 9600 x 600 dpi, mida täiustatakse automaatse pildiparandusega, mis tagab iga prindi täiusliku viimistluse. Printeril on standardvarustuses 768 MB mälu, mis võimaldab tal tulla toime suurte ja keerukate dokumentide ja graafikaga ning ka võrguprintimise nõudmistega.

Isegi algajatele kasutajatele on selle värvilise laserprinteri kasutamine lihtne. Intuitiivne 5-realine LCD-ekraan muudab seadme seadistamise ja erinevate seadete vahel navigeerimise lihtsaks.

i-SENSYS LBP7680Cx integreerub sujuvalt teie äritegevusega tänu tööstusstandardi PCL5c/6 ja Adobe PostScript printimise toele. Sisseehitatud Gigabit Etherneti ühendusega saab see hakkama ka nõudlike töökoormustega, tagades samal ajal optimaalse võrgu jõudluse.

Kaitske oma teavet ja hoidke seda turvaliselt samade täiustatud funktsioonidega, mida kasutatakse meie multifunktsionaalsetes printerites imageRUNNER ADVANCE, sealhulgas IPSec ja IEEE 802.1x vastavus. Valikuline turvaline postkasti printimine kaitseb tundlikku teavet, tagades, et konfidentsiaalne materjal jääb õigetesse kätesse.

i-SENSYS LBP7680Cx on Canoni esimene laserprinter, mis pakub otseprintimist mis tahes USB-mälukandjalt. See toetab Tiff-, JPEG-, PDF- ja XPS-faile ning selge ekraaniga on kasutajatel lihtne soovitud faili valida ja see kiiresti printida.

Lisainfo

Kaubamärk

Canon

Tüüp