HP tindiprinter Officejet 200 Mobile Printer (DE)

324,22 

0 Laos

Tootekood: CZ993A#BHC Kategooria:

Kirjeldus

HP Officejet 200 Mobile Printer A4 color Inkjet (DE)

Muutke maailm oma kontoriks võimsa kaasaskantava printimisega – võrku pole vaja. See kiire ja vaikne printer annab ühe kasseti kohta rohkem lehti ja sellel on kauakestev aku kasutusiga.
Lihtne kaasaskantav printimine kõikjal, kus seda vajate
Printige lihtsalt sülearvutist või mobiilseadmetest juhtmevabalt, ruuteriga või ilma. Alustage printimist mõne minutiga. HP Auto Wireless Connect muudab seadistamise lihtsaks. See vastupidav ja kompaktne printer mahub teie autosse, seljakotti ja mujale, et printida kõikjal.
Juhtige teed kiire ja lihtsa mobiiliprintimisega
Vähendage laadimiskatkestusi kauakestva akuga. Kasutage HP originaalkassette. Määrake edu saavutamise tempo kõikjal, kuhu lähete. Liikuge läbi päeva kiire printimiskiirusega. Püsige produktiivsusena suure ja hõlpsasti kasutatava juhtpaneeliga.
Kõrge võimsusega kvaliteet ja töökindlus
Jõudu läbi tööpäeva. Laadige kodus, autos või kontoris ja palju muud. Ühendage vahelduvvoolu toiteallikas, et laadida 90 minuti jooksul, kui printer on välja lülitatud, kasutades funktsiooni HP Fast Charge. Minimeerige häired esmaklassilise disaini ja vaikse jõudlusega. Jäta klientidele muljet ilma lärmakate katkestusteta. Usaldusväärseks disainitud ja ehitatud printeriga saate aeg-ajalt kvaliteetseid väljatrükke.

Lisainfo

Kaubamärk

HP

Tüüp