XEROX Phaser 6510DN värviline laserprinter A4

408,64 

0 Laos

Tootekood: 6510V_DN Kategooria:

Kirjeldus

XEROX Phaser 6510DN A4-Laserprinter 28 pages/Min 250 Sheets 50 sheets bypass 550 sheet tray (optional)

Selle toote kohta
JÕUDLUS KÄSK: värviprinter kiirusega kuni 30 lehekülge minutis, kahepoolne printimine, 250-leheline paberimaht ja eesmine külgmine USB-port võimaldab kiiremat printimist ja üldist võimsat jõudlust, mida teie ettevõte vajab kasvuks.
MUGAVUS JA ÜHENDUS: Etherneti ja USB-ühenduvus toetab Apple AirPrinti, Xerox Print Service Plug-in võimaldab kasutajatel printida e-kirju, fotosid ja olulisi dokumente paljudest mobiilseadmetest. Valikuline WiFi koos traadita ühenduse komplektiga (vaja on lisaadapterit)
OLI TURVALINE: hoidke tundlikud dokumendid soovimatutest adressaatidest eemal uusimate turvafunktsioonidega, sealhulgas IPsec, SNMPv3, IP-filtreerimine ja turvaline printimine.
TÄIELIK PILDI KVALITEET: Xerox EA tooneris on väiksemad tooneriosakesed, mis annavad peenemaid detaile juba 8,8 sekundiga. PANTONE Colori heakskiidetud ühevärvilised simulatsioonid ja Xeroxi värviparandustehnoloogia tagavad teie ootustele vastavad tulemused
AMAZON DASH TÄIENDAMINE: säästate 10% kõikidelt tindi/tooneri kordustellimustelt Dash Replenishmentiga. Aktiveerimisel mõõdab teie printer tinditaset ja teeb nutikaid kordustellimusi, kui tellimus hakkab otsa saama, Tellimustasud puuduvad, tühistage igal ajal

Lisainfo

Kaubamärk

Xerox

Tüüp