XEROX multifunktsionaalne printer WorkCentre 6515DN MFP A4

470,82 

0 Laos

Tootekood: 6515V_DN Kategooria:

Kirjeldus

XEROX WorkCentre 6515DN Duplex A4-Multifunktion Laserprinter copy/print/scan/fax 28 pages/Min

Peamised omadused ja eelised:

Äärmuslik ühenduvus
Seade on teie tööviisiks kohe karbist välja võttes valmis ja DNI-konfiguratsioonid on standardvarustuses koos WiFi-ühendusega, mis tagab lõastamata mobiilsuse ja võimaluse paigutada seade just sinna, kus seda vajate. Wi-Fi installiviisard ja Wi-Fi Protected Setup (WPS) muudavad ühenduse loomise turvaliseks ja ülilihtsaks. Ja Wi-Fi Directiga saavad mobiilseadmed otse (ja turvaliselt) ühenduse luua.
Sidumiseks valmis
Nüüd saate hõlpsasti ühenduse luua mobiiltelefonide, tahvelarvutite ja muude lubatud seadmetega lähiväljaside (NFC) puute-sidustamise funktsiooniga – see on sama tehnoloogia erinevate mobiilsete mugavusrakenduste taga.
Üles liikuv
Printige e-kirju, fotosid ja olulisi dokumente paljudest mobiilseadmetest koheselt ja ilma keeruka seadistamiseta.
Suurepärane pildikvaliteet
Olenemata teie ettevõttest, saate suurepärase värvilise pildikvaliteediga oma parima näo.
Häälestatud tooner
WorkCentre 6515 kasutab Xerox EA Tooneri koostist, mis on ümber kujundatud, et parandada punktide reprodutseeritavust ja vähendada tooneri raiskamist. Ja kuna see sulab madalamatel temperatuuridel, säästab see ka energiat.
Vapustav eraldusvõime
Väiksemad tooneriosakesed toovad kaasa peenemad detailid ning 1200 x 2400 loomuliku dpi-ga köidavad teie prinditud materjalid tähelepanu ning projitseerivad lihvi ja täiuslikkust.
Värv õige
PANTONE värvide heakskiidetud ühevärvilised simulatsioonid ja Xeroxi värviparandustehnoloogia tagavad teie ootustele vastavad tulemused.
Käskiv esitus
Saate hakkama igapäevaste töökoormustega tänu võimsale jõudlusele, mida teie ettevõte vajab kasvamiseks ja õitsenguks.
Multifunktsionaalne tootlikkus
Ruumisäästlik värviline multifunktsionaalne printer WorkCentre 6515 aitab säästa energiat ja vähendada tarvikute kulusid, ühendades koopiamasina, printeri, värviskanneri ja faksi funktsioonid ühte soodsasse seadmesse.
Väljapaistev sooritus
Igakuise 50 000 lehekülje töötsükli ja kuni 30 lk/min printimiskiirusega seade on täiuslikult positsioneeritud, et rahuldada teie kasvava ettevõtte nõudmisi.
Printige rohkem ja kauem
Teine paberisalv võimaldab teil laadida 550 lisalehte korraga, et printida katkestusteta pikemaks ajaks.
Säästa aega
WorkCentre 6515 skannib samaaegselt kahepoolse dokumendi mõlemat külge kiirusega kuni 37 kuvamist minutis.
Skännitark
Skannimise eelvaade võimaldab näha skannitud faili enne selle saatmist. Eemaldage soovimatud lehed, kontrollige täpsust ja säästke väärtuslikku aega – see on kindel tõuge tootlikkusele.
Aega säästev ülesandejuht
Aeg on raha ja see seade on loodud säästma nii kasumit püüdvaid ja aeganõudvaid ülesandeid lihtsustades ja automatiseerides.
Puudutada ja minna
Värvilise puuteekraani liides pakub rakendusepõhist tahvelarvutilaadset kasutajakogemust koos žestide ja multitouch interaktsioonidega. Kohandage seda oma töövooga sobitamiseks ja navigeerige intuitiivsete nutitelefonitaoliste pühkimiste ja žestidega.
Pilvega ühendatud kohort
Vaid mõne lihtsa sammuga on teie multifunktsionaalne printer valmis skannima või printima otse pilve või pilvest. Skannige e-posti, FTP-sse, võrku või mujale maalähedasemasse kohta – näiteks integreeritud esi- ja tagapaneeli USB-pordid.
Lihtne juhtimine
Sisseehitatud veebiserverit on lihtne kasutada ja see on tundlik, nii et saate oma printerit või multifunktsionaalset printerit hõlpsalt hallata laua taga või liikvel olles.
Püsige turvaliselt
Hoidke oma tundlikud dokumendid soovimatutest adressaatidest eemal uusimate turvafunktsioonidega, sealhulgas IPsec, SNMPv3, IP-filtreerimine ja turvaline printimine.

Lisainfo

Kaubamärk

Xerox

Tüüp