Printerite ja koopiamasinate rent

 

 

Koopiamasinate rent

Printerite/koopiamasinate rent

A3 formaadi printer-koopiamasin-skänneritele (nii mustvalged kui ka värvilised) soovitame sõlmida täishoolduslepingu, kus klient maksab reaalselt prinditud lehtede eest kokkulepitud kindlat tasu (sõltub mudelist). Täishoolduslepingu olemasolul klient ei maksa eraldi tahma, trumli, tagavaraosade, hoolduse ja väljakutsete eest.

Lepingu sõlmime kuni viieks aastaks ja kogu lepingu ajal kehtib seadmele garantii! Täishoolduslepingu sõlmime A3 formaadi Konica Minolta bizhub seeria ja A3 formaadi Kyocera Taskalfa seeria seadmetele ning A4 formaadi Konica Minolta bizhub seeria seadmetele.

 

Kasutuses olnud seadmed. Pakume täishoolduslepinguid ka väheses kasutuses olnud A3 värvilistele bizhub seeria seadmetele.  Väga populaarne on kasutuses olnud seadmete tähtajatu rent, kus klient saab vajadusel lepingu lihtsalt lõpetada. Kasutuses olnud A3 värvilisi seadmeid on enamasti laias valikus ja  seadmed on heas tehnilises seisukorras. Kasutuses olnud A3 värvilisi seadmeid saab ka soodsalt osta. Garantii on üks aasta.

Kyocera printerid

 

 

Vajadusel rendime ka printereid suuremahuliseks lühiajaliseks printimiseks (konverentsid, üritused, võistlused).

 

X