Koopiamasinate rent

Koopiamasinate rent

A3 formaadi printer-koopiamasin-skänneritele (nii mustvalged kui ka värvilised) soovitame sõlmida täishoolduslepingu, kus klient maksab reaalselt prinditud lehtede eest kokkulepitud kindlat tasu (sõltub mudelist). Täishoolduslepingu olemasolul klient ei maksa eraldi tahma, trumli, tagavaraosade, hoolduse ja väljakutsete eest. Lepingu sõlmime kuni viieks aastaks ja kogu lepingu ajal kehtib seadmele garantii! Täishoolduslepingu sõlmime A3 formaadi Konica Minolta bizhub seeria ja A3 formaadi Kyocera Taskalfa seeria seadmetele ning A4 formaadi Konica Minolta bizhub seeria seadmetele.

Kasutuses olnud seadmed. Pakume täishoolduslepinguid ka kasutuses olnud  bizhub seeria seadmetele.  Väga populaarne on kasutuses olnud seadmete tähtajatu rent, kus klient saab vajadusel lepingu lihtsalt lõpetada. Kasutuses olnud seadmeid on enamasti laias valikus ja kõik seadmed on heas tehnilises seisukorras. Kasutuses olnud seadmeid saab ka osta. Garantii on üks aasta. 

Vajadusel rendime ka printereid suuremahuliseks lühiajaliseks printimiseks (konverentsid, üritused, võistlused).                           

Printerite/koopiamasinate hooldus ja remont

Hooldame ja remondime Eestis enamlevinud tootjate kontoritehnikat. Remondime kontoritehnikat hoolduskeskustes Tallinnas ja Tartus. Kliendi soovil remondime kontoritehnikat ka kliendi juures.

X