Tahmakassettide täitmine

Tahmakassettide täitmine on tõepoolest suurepärane võimalus raha kokku hoida. Kui printeri tahmakassett saab tühjaks, seisab paljudel ees valik, kas osta uus kassett või täita olemasolev. Meie ettevõte pakub müügiks uusi kassette kõikidele printeritele. Samas mõistame ka kliente, kes soovivad kulutusi optimeerida, seetõttu pakume teenust tahmakassettide täitmiseks. See hõlmab kõiki Eestis enimlevinud laserprinterite tahmakassette, sh ka värviliste printerite omi.

Täites tahmakassette, saate pikendada nende kasutusiga ning säilitada samal ajal hea trükikvaliteedi. See on keskkonnasõbralikum ja rahaliselt säästlikum valik, võimaldades teil jätkata sujuvat tööd ilma suurte lisakuludeta.

Olgu teil vaja must-valgeid või värvilisi trükke, võite kindel olla, et meie kogenud meeskond suudab teie printerikassetid täita professionaalselt ja kvaliteetselt. Ärge jätke võimalust säästa kasutamata ning kasutage meie tahmakassettide täitmise teenust, et hoida oma trükikulud madalad ja tootlikkuse kõrgel.

 

Printeri kassettide täitmise hind

Enamiku mustvalgete printeri kassettide täitmine maksab 36€ koos käibemaksuga.

Kui soovite oma kasseti täitmise hinda teada, palun tehke alati päring e-mailile info@printerikeskus.ee või tehke päring kodulehe hinnapäringu vormi kaudu.

 

X