CANON laserprinter i-SENSYS LBP710Cx EU SFP

520,66 

0 Laos

Tootekood: 0656C006 Kategooria:

Kirjeldus

CANON i-SENSYS LBP710Cx EU SFP

i-SENSYS LBP710Cx
Kiire värviline laserprinter, mis on pakitud kompaktsesse ruumi. See suure võimsusega printer sobib ideaalselt nõudlikele töökohtadele.

Kasu
– Suurepärane värviprintimine kiirusega 33 lk/min
– Suurendatav tootlikkus tänu laiendatavale paberimahutile kuni 1200 leheküljeni
– Väikese ruumijälje tõttu sobib erinevatesse keskkondadesse
– Printige nutitelefonidest ja tahvelarvutitest koos mobiilse printimise toega
– Tõhus töötamiseks, suurema mahutavusega Canoni ehtsate toonerikassettidega
– Uus suure jõudlusega S-tooner kiiremaks ja energiasäästlikumaks printimiseks
– Automaatne tooneri tihendi eemaldamine kasseti lihtsamaks paigaldamiseks
– Lihtne hallata oma võrgu osana
– Valikuline turvaline printimine ja ladustamine
– Lihtne kahepoolne printimine kulude ja raiskamise vähendamiseks
– Üksikasjalikud funktsioonid
– Vaadake Canon i-SENSYS LBP710Cx üksikasjalikumalt

Kiire ja paindlik printimine
Täisvärviprintimise kiirusega 33 lk/min on LBP710Cx ideaalne kiire töökeskkond, kus on vaja usaldusväärset ja mitmekülgset printerit. Võimalus lisada täiendav suure mahutavusega paberisööturi kassett muudab selle ideaalseks kaasaegsesse ühendatud töökohta.

Suur võimsus väikese ruumijäljega
Tootlikkuse tagamiseks vajate suure võimsusega printerit, mistõttu on LBP710Cx standardvarustuses suur 650-leheküljeline maht, mida saab laiendada 1200 leheküljeni. Kompaktne ja võimekas kontorikaaslane, see suurem mahutavus on siiski väikeses pakendis. Olenemata printimisülesandest, LBP710Cx on loodud mitmekülgseks. A5 kuni A4 kahepoolsed dokumendid on kohaletoimetamiseks valmis sekunditega.

Töötamine liikvel olles
Tänu LBP710Cx Apple AirPrinti (iOS) ja Mopria (Android) toele saate hõlpsalt printida mis tahes ühilduvast seadmest. Rakenduse Canon PRINT Business saate kasu saada ka täpsematest funktsioonidest. Neile, kes kasutavad Google’it töökohal, on LBP710Cx Google’i pilvprintimiseks valmis sujuvaks integreerimiseks.

Suurema mahutavusega toonerikassetid
Canon on oma toonerikassetid ümber kujundanud, et need oleksid paremad kui kunagi varem. Kasseti sees olev tooneri tihend eemaldatakse nüüd kasseti paigaldamisel automaatselt, vähendades sellega raiskamist ja paigaldamise aega. Sama kompaktse suurusega uutel ehtsatel Canoni toonerikassettidel on nüüd suurem maht, mis võimaldab teil olla veelgi produktiivsem.

Canoni erakordne pildikvaliteet
Olenemata sellest, kas prindite tähtsate koosolekute jaoks esitlusi või klientidega jagatavaid brošüüre, toodab LBP710Cx suurepärast värvilist graafikat, pilte ja teksti laserkvaliteediga väljatrükkides, et avaldada lugejale suurem mõju. Canoni tunnustatud pilditeadmised tagavad, et igas suuruses ettevõtted suudavad toota professionaalse välimusega dokumente, millel on peened jooned, terav tekst ja kõrge eraldusvõime – see loob positiivse mulje, mida tänapäeva ettevõtted soovivad jätta.

Nutikad võrguvõimalused
LBP710Cx on teie printeripargi suurepäraselt mitmekülgne lisand. PCL5e/6 ja Adobe PostScripti printerikeelte tugi võimaldab probleemideta integreerimist hallatud võrgukeskkondadesse. LBP710Cx sobib sama hästi ka hallatavatesse prinditeenuste keskkondadesse ja ühildub Canoni e-hoolduse kaugteenuste haldussüsteemiga LBP710Cx saab integreerida ka Canoni uniFLOW väljundhaldusplatvormiga, mis toob teieni My Print Anywhere tõhususe ja turvalisuse ning lisa raamatupidamise ja kulude katmise eelised.

Lisainfo

Kaubamärk

Canon

Tüüp