Dokumendiskänner Epson WorkForce DS-60000N

5 068,44 

  • A3 dokumendiskänner
  • ReadyScan® LED tehnoloogia - ilma soojenemisajata skaneerimine
  • Hõlpsalt integreeritav tänu TWAIN ja ISIS ohjetarkvarale
  • Kiire skaneerimine - 40 lkm / 80 ipm A4

0 Laos

Tootekood: B11B204231BT Kategooria:

Kirjeldus

  • A3 dokumendiskänner
  • ReadyScan® LED tehnoloogia - ilma soojenemisajata skaneerimine
  • Hõlpsalt integreeritav tänu TWAIN ja ISIS ohjetarkvarale
  • Kiire skaneerimine - 40 lkm / 80 ipm A4

See A3-võrgu skanner käsitleb nende ettevõtete vajadusi, kes vajavad elektrooniliste dokumentide arhiveerimist ja kiiret levitamist .
Skaneerides kuni 40 lehekülge minutis, vastab see tõhus ja usaldusväärne skanner keskmise suurusega ja suurte ettevõtete vajadustele, kes otsivad täiustatud dokumentide töövoogu. See skanner võimaldab kiiret ja häireteta skannimist 200 A3-leheküljelise dokumendisöötjjas, ühekäigulise dupleks-skaneerimise ja topelt söötmise tuvastamise tõttu. Lisaks võimaldab Document Capture Pro pakutavad funktsioonid skaneerimisel veelgi suuremat tootlikkust.
Dokumendi Capture Pro abil on võimalik hõlbustada dokumendiskannerite integreerimist oma dokumendihaldussüsteemi, kiirendada tööprotsessi ja võimaldada kasutajatel skannitud teavet salvestada, teisendada ja levitada peaaegu igas dokumendihoidlas või dokumendihaldussüsteemis.
Võimalused:
Jätab tühja leht vahele, täpsem redigeerimine, eelmääratletud skannimisseaded, automaatne ala segmenteerimine, automaatne viltuse eemaldamine, automaatne mitme dokumendi tuvastamine, automaatne mustvalgete värvide tuvastamine, topeltpildi väljund (ainult Windows), automaatne pööramine, teksti parendamine, Servade suurendamine, Unsharp Mask (USM), ekraanikuva, horisontaalne ja vertikaalne dokumendi poolitus, raamatu lülisamba korrigeerimine, automaatse kausta loomine, vöötkoodi äratundmine, Zonal OCR A & B tugi, käsitsi / automaatne töö eraldamine

Lisainfo

Tehnoloogia

Seadme funktsioonid

Resolutsioon

Kiirus

Ühildub

Failiformaadid

Värvisügavus

Jõudlus

Paberikäsitlus

Kahepoolne trükk

Liidesed

Muud funktsioonid

Mõõtmed

Kaal

Toitevool

Müratase

Voolutarve

Garantii

Kaubamärk

Epson

Formaat

Kokkusobivad tooted B12B813501, B12B819291, CP03OSSEB20A, CP03RTBSB20A, CP04OSSEB20A, CP04RTBSB20A, CP05OSSEB20A, CP05RTBSB20A, SEDCP0001, SEDCS0001, SEDCS0011