HP tindiprinter PageWide Color 755dn

3 253,75 

0 Laos

Tootekood: 4PZ47A#B19 Kategooria:

Kirjeldus

HP PageWide Color 755dn

Äri liigub kiiresti ja aeglustumine tähendab mahajäämist. Sellepärast ehitas HP järgmise põlvkonna HP PageWide – tootlikkuse suurendamiseks nutika ja tõhusa disainiga, mis tagab madalaima värvikulu, maksimaalse tööaja ja tugeva turvalisuse.
Ideaalne 10-30 inimesele, kes prindib kuni 15 000 lehekülge kuus, kes soovivad taskukohaseid värve, maksimaalset tööaega ja tugevat turvalisust.
See printer on mõeldud töötama ainult kassettidega, millel on uus või taaskasutatud HP kiip, ja see kasutab dünaamilisi turvameetmeid, et blokeerida mitte-HP kiipi kasutavad kassetid. Püsivara perioodilised värskendused säilitavad nende meetmete tõhususe ja blokeerivad varem töötanud kassetid. Korduvkasutatav HP kiip võimaldab kasutada korduskasutatud, ümbertöödeldud ja uuesti täidetud kassette.

Madalaim värvikulu
Hankige soovitud kvaliteet HP PageWide tehnoloogiaga, mis tagab madalaima kulu värvilehe kohta.Printige veelgi kiiremini ja säästke lehekülje kohta veelgi rohkem, kui seadistate selle printeri režiimi General Office. Aidake energiakulusid madalal hoida oma klassi kõige tõhusama printeriga.

Minimaalsed katkestused. Maksimaalne tööaeg.
Vähendage katkestusi HP PageWide printeriga, mis on loodud oma klassi väikseima hoolduse jaoks. Printimiskiirus kuni 50% kiirem kui konkurentidel – kuni 55 lk/min nii värviliselt kui ka mustvalgelt.Varustage see HP PageWide printer mitmesuguste tarvikutega, mis vastavad teie kontori vajadustele.

Tugev turvalisus, mis on loodud rünnakute tuvastamiseks ja peatamiseks
Sisseehitatud turvafunktsioonide komplekt aitab kaitsta seda printerit rünnakute sisenemispunkti eest. Aidake tagada konfidentsiaalse teabe turvalisus. Prinditöö toomiseks sisestage seadmesse PIN-kood. Seadistage hõlpsalt konfiguratsioonipoliitikad ja kinnitage seaded automaatselt iga teie masinapargi HP printeri jaoks. Vältige võimalikud rünnakud ja asuge kohe tegutsema, teavitades koheselt turvaprobleemidest.

Mõeldud keskkonda silmas pidades
Säästke ressursse HP PageWide’iga – loodud kasutama vähem energiat kui ükski selle klassi laserprinter.See printer vastab rangetele ISO klassi 5 puhaste ruumide standarditele – sobib ideaalselt tundlikesse keskkondadesse. Aidake oma mõju vähendada. Saate HP Planet Partnersi kaudu loota lihtsale kassettide tasuta taaskasutamisele. Vähendage müra minimaalseks vaikseks loodud printeriga. Asetage see inimeste lähedusse ilma tööd segamata.

Lisainfo

Kaubamärk

HP

Tüüp