Konica Minolta multifunktsionaalne printer Bizhub C258 A3, color, EOL

2 379,00 

5 Laos

Kirjeldus

konica minolta printerid printerikeskusBizhub C258 on ökonoomne, paljude erinevate võimalustega ja väga populaarne mudel Eestis ja Baltimaades. Bizhub C258 sobib keskmistele ja suurematele büroodele, koolidele, projekteerimisfirmadele. Tänu uuele 9 tollisele “multi-touch” värvilisele ekraanile on töö seadmega lihtsam ja pakub sarnast kasutatavust nagu tänapäevased nuti seadmed. Seadmel on NFC tugi standardis.  Bizhub C258-l on  kasutajakontod kuni 1000 kasutajale, andmete krüpteerimine kõvakettale, criss-cross sorteerimine, paberi paksus kuni 300gr/m², banner print 1200mm, maksimaalne paberi laius kõrvaltsöötjast 320mm. Enamlevinud lisad: klammerdajaga väline finisher, klammerdajaga voltija, augustaja, sisemine klammerdaja, faks, erinevad paberisahtlid, dual skänneriga dokumendisöötja, sisemine augustaja, half fold, letter fold (kolmeks voltimine) . Kasutuses olnud printeril on igat tahma kaasas vähemalt 10.000 lehte

Printerile on garantii 1 aasta.

Konica Minolta multifunktsionaalne printer Bizhub C258 A3 on mitmekülgne lahendus, mis pakub tipptasemel trüki-, koopia- ja skaneerimisvõimalusi. Siin on mõned olulised tehnilised omadused:

  • Trükikvaliteet: Bizhub C258 kasutab Konica Minolta Simitri HD polümeertoonereid, mis tagavad terava ja selge trükikvaliteedi nii mustvalgelt kui ka värviliselt. Lisaks võimaldab Simitri HD tehnoloogia säästlikku tonerikasutust.
  • Trükikiirus: See printer suudab trükkida kuni 25 lehekülge minutis nii mustvalgelt kui ka värviliselt, tagades kiire ja tõhusa trükkimise.
  • Ühenduvus: Bizhub C258 pakub mitmeid ühendusvõimalusi, sealhulgas sisseehitatud Wi-Fi, Ethernet ja USB 2.0 port. See võimaldab printerit ühendada arvutite, nutiseadmete ja võrguga, tagades lihtsa juurdepääsu trükifunktsioonidele.
  • Skaneerimisfunktsioonid: Printeril on kõrglahutusega värviline skanner, mis võimaldab kiiret ja täpset dokumentide skaneerimist erinevatesse failiformaatidesse, sealhulgas PDF, JPEG ja TIFF.
  • Paberi käitlemine: Bizhub C258 mahutab suuremahulisi paberipakke, kuni 3650 lehte sisendsalves. Lisaks toetab see erinevaid paberiformaate, sealhulgas A3, A4, A5 ja kohandatud suuruseid.
  • Mõõtmed ja kaal: Printer on kompaktne, mõõtmetega umbes 615 x 685 x 779 mm (L x S x K) ning kaalub umbes 85 kg.

Konica Minolta multifunktsionaalne printer Bizhub C258 A3 pakub usaldusväärset ja mitmekülgset trükimis-, koopiamis- ja skaneerimislahendust, mis vastab nii väikeste kui ka keskmiste kontorite vajadustele.

Lisainfo

Kaubamärk

Konica Minolta EOL

Seadme funktsioonid

Kiirus

Esimese lehe väljastusaeg

Paberikäsitlus

Printeri keel

Mälu

Kõvaketas

250GB